GRUNDFOS Unilift AP50B.50.08.A1 (96004586)
  1. Merülő szivattyúk
  1. Szivattyúzás technika
  2. Szenny-, és szennyezettvíz szivattyúk
  3. Merülő szivattyúk
Kezdete: 2026.03.20   A készlet erejéig
Rozsdamentes, 1 fázisú házi kommunális szennyvízszivattyú, úszókapcsolóval, 5m kábellel
Az UNILIFT AP50B egy rozsdamentes acél búvárszivattyú,
amely 50 mm-nél nem nagyobb méretű szemcséket tartalmazó szennyvíz szállítására használható.
A szivattyú alkalmas automata csőkapcsolós és szabadon álló beépítésre.
Kiegészítő termékek
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
Cikkszám 96004586
Tápfeszültség 1x230 V
Max. térfogatáram  24 m3/h
Max. szállítómagasság  11 m
Teljesítményfelvétel 1200 W
Névleges áram 7,37 A
Csőcsatlakozás Rp 2”
Közeg hőmérséklet 0–40 °C
Max. telepítési mélység 2 m
Max. szemcseméret 50 mm