GRUNDFOS Unilift AP12.40.08.3 (96001791)
Rozsdamentes, 3 fázisú, szennyezettvíz szivattyú vezérlés nélkül, 10m kábellel
Az UNILIFT AP12 egy rozsdamentes acélból készült merülőszivattyú, amelyet nem agresszív víz és szürke szennyvíz szivattyúzására terveztek, legfeljebb 12 mm-es méretű részecsketartalomig.
Használható hordozható egységként vagy helyhez kötött telepítésben.
Kiegészítő termékek
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
Cikkszám 96001791
Tápfeszültség 3x4000 V
Max. térfogatáram  24 m3/h
Max. szállítómagasság  14 m
Teljesítményfelvétel 1200 W
Névleges áram 2,1 A
Csőcsatlakozás Rp 1 ½”
Közeg hőmérséklet 0–55 °C
Max. telepítési mélység 7 m
Max. szemcseméret 12 mm