GRUNDFOS Unilift AP12.40.06.A1 (96001735)
Rozsdamentes, 1 fázisú, szennyezettvíz szivattyú úszókapcsolóval, 5m kábellel
Az UNILIFT AP12 egy rozsdamentes acélból készült merülőszivattyú, amelyet nem agresszív víz és szürke szennyvíz szivattyúzására terveztek, legfeljebb 12 mm-es méretű részecsketartalomig.
Használható hordozható egységként vagy helyhez kötött telepítésben.
Kiegészítő termékek
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
Cikkszám 96001735
Tápfeszültség 1x230 V
Max. térfogatáram  21 m3/h
Max. szállítómagasság  13 m
Teljesítményfelvétel 900 W
Névleges áram   4,4 A
Csőcsatlakozás Rp 1 ½”
Közeg hőmérséklet 0–55 °C
Max. telepítési mélység 2 m
Max. szemcseméret 12 mm